Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Yeni İlan Siteniz Bikactik.com

bikactik.com ile ilan yüklemek ve alıcılara ulaşmak çok kolay. Gelişmiş ilan paneli, gelişmiş kullanıcı paneli sayesinde her kesimden üyeye ev sahipliği yapmaya hazır olan Bikactik, sizleri de bünyesinde görmek için sabırsızlıkla bekliyor.
Sade, şık ve hızlı tasarımı ile hemen İlan Ver. Her geçen gün artan kullanıcı sayısı ile birlikte ilanlarınızın kolay satılmasını sağlamasının yanı sıra gelişmiş listeleme seçenekleri ile kolaylıkla aradığınız ilanı bulmaya yardımcı oluyor.
İlan Sitesi olarak hayatına başlamış olan bikactik, gelişmiş sistem güncellemeleri ile kendini geliştirmeye devam ediyor. Sayısız kategori hizmetinin yanı sıra neredeyse sonsuz alt kategori sistemi sayesinde aradığınız ürünü her daim bulabilirsiniz. İlan vermek ve satış yapmak da ilan bulup almak kadar basit!
Emlak ilanlarından Vasıta ilanlarına, Alışveriş ilanlarından Firma ilanlarına kadar pek çok detaylı ilan konusuna anında ulaşabilirsiniz.
Herkes İçin Basit Kullanım
Hayatınızda hiç ilan yüklemediniz mi? Bikactik.com sizler için gerekli yönlendirmeyi yapmaya hazır. Basit kayıt adımları ile birlikte sisteme ister alıcı olarak ister satıcı olarak kayıt olun.
Kayıt işlemleri sonrasında yüklemek istediğiniz ürünleri kısa bir süre içinde herkese gözükecek şekilde aktif edebilirsiniz. Basit yönlendirmeler ile kolay bir şekilde ilanlarınızı yüklemenize olanak tanıyan sistem.
Geniş üye yelpazesi sayesinde kısa sürede alıcı bulunmasına destek olur. Antika araçlar, modifiye araçlar gibi niş kategorilere de sahiplik yapan bikactik, hobileriniz ve zevkleriniz için adeta bir buluşma noktası olmayı hedefliyor.
Hemen Gel, İlanlarda Yerini Kap
Aktif, yüksek üye havuzu sistemi sayesinde sürekli sirkülasyon içinde olan sistem sizler için özelleştirilmiş ilanlar sunarak hedeflerinize kısa sürede ulaşmanızı sağlar.
Konum özellikleri, fiyat sıralandırması gibi arama seçeneklerinin yanı sıra ilanlar sekmesinde bulunan benzerlerini göster seçenekleri ile birlikte ürünlerin benzer ilanlarını farklı satıcılardan farklı fiyat ve farklı konumlardan görebilirsiniz.
Size en yakın ürünleri tek tıklama ile sıralama imkânı sunan bikactik, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine sahiplik yapmakta.
Aradığınız ürün size yakın mı olsun? Filtreleme seçeneklerinden size en yakın olanı işaretleyin ve geniş ilan yelpazesi içinden kendinize uygun, bütçe dostu ilanlar için aramalar yapmaya başlayın.

Her Zaman Aktif Canlı Destek
Bikactik.com, hem satıcı hem de alıcı konforu için elinden geleni yapmakta. Sürekli aktif olarak hizmet veren Canlı Destek Sistemi sayesinde bikactik üzerinde karşılaştığınız sorunlara anında çözüm bulabilirsiniz.
Herhangi bir sorun karşısında destekte bulunabileceğiniz canlı destek sistemi, işinde en iyi olanlar tarafından hazırlanmıştır. Cevap alamayacağınız sorunun yanı sıra, sade ve hoş tasarımı nedeni ile neredeyse hiç soru sorma ihtiyacı bile hissetmeyeceksiniz.

Ürünlerin açıklamaları sizin için önemli mi? Gelişmiş açıklama sistemi sayesinde ürünleriniz ile ilgili tüm detayları tek bir seferde verebilir. Müşterileriniz ile sadece para için iletişime geçebilir, kolaylıkla satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Gönderenin Adı: yorumcu
  • Gönderenin E-postası: yorumcu@yandex.com
  • Gönderen URL’si: https://bikactik.com/
  • https://bikactik.com/
    https://bikactik.com/

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Yeni İlan Siteniz Bikactik.com”