Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Yeni Nesil Adisyon

DİGİGARSON Matrix Teknoloji AŞ tescilli markasıdır ve %100 TÜRK malıdır. QR KOD teknolojileri ve YAPAY ZEKA değerlendirmelerine sahip olan DİGİGARSON bir Adisyon programından beklediğiniz tüm işlemleri yapmasının yanında ve çok daha ötesinde multi ( 13 ) DİL SEÇENEKLİ bir PLATFORMDUR.

DİGİGARSON,  CAFE – RESTAURANT – OTEL – BEACH – BÜFE vb. işletmeleri başka bir yardımcı programa ihtiyaç duymadan TEK bir (1) program ile yönetmek ve tüm işlemleri raporlamak üzere geliştirilmiş olup içerisinde,  POS OTOMASYON sistemi, YÖNETİM modülü, GARSON EL TERMİNALİ modülü, QR KOD ile SİPARİŞ modülü, MULTİ DİL seçeneği ile DİJİTAL MENÜ, SANAL POS ile ödeme modülü, MERKEZİ YÖNETİM modülü, GEL AL ve PAKET SERVİS  modülü yemek sepeti ,getir yemek, trendyol yemek, foody entegrasyonları tamamlanmış ayrıca KVKK uyumlu CRM programı, eş zamanlı çalışan GARSON ÇAĞRI – HOUSE KEEPING – ODA SERVİSİ – kişiselleştirilebilir SERVİS butonu ve KASA – BANKA – CARİ HESAPLARI tutabileceğiniz REÇETE – DEPO – STOKLARINIZI yönetebileceğiniz aynı zamanda PERSONEL – ENERJİ ve MALİYET hesapları yapabileceğiniz E- FATURA, E- ARŞİV, E- DEFTER entegrasyonları ile ANALİZ MUHASEBE modülü,  bununla beraber  daha bir çok özellikleri barındırmakta ve  en önemlisi 7/24 tüm özellikleri kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

DigiGarson pazardaki liderliği almak üzere TÜRKİYE’nin ve Dünyanın her yerinde  FİYAT avantajı sağlayarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Yeni nesil adisyon Digigarson

  • Gönderenin Adı: Burak SUNEL
  • Gönderenin E-postası: info@digigarson.com.tr
  • Gönderen URL’si: https://www.digigarson.com
https://www.digigarson.com
https://www.digigarson.com

Restoranla ilgili zorluklarınızı basitleştiren hepsi bir arada bir uygulama mı arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesin!

Digigarson kullanıcılarına tamamen kusursuz bir yemek deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Uygulama, dijital bir garson gibi çalışır ve yemek yeme, yemek siparişi, paket servis ve eve teslimat için birçok özellik içerir.

Kişisel bir e-garson hizmetinizde.Akıllı telefonunuzla restoranlarda kolay check-in ve sipariş.
Otellerde, restoranlarda, gece kulüplerinde vb. VIP deneyimi.
Uzmanlarımızdan tam kişiselleştirilmiş 365 gün 7/24 destek alın.
DigiGarson uygulama indirmeden akıllı telefonlarla siparişleri almak ve işinizi geliştirmek için etkili bir çözümdür.

Müşterilerinizin Akıllı telefonlarıyla ‘masadan , plajdan odadan’ kolayca siparişlerini verirler. Garson çağırıp hesaplarını isteyebilirler.
Self Servis hizmetler dahil tüm işletmeler için etkili çözümler sunar. Digigarson sayesinde müşterilerimizin akıllı telefonlarından kendi dillerinde rahatça yemek ve servis siparişi verebilirler.
DEĞERLERİMİZ
100%
Sürdürülebilirlik
100%
Tutarlılık
100%
İlkeli
MÜŞTERİ AVANTAJLARI
Gördüğünüzü ödeyin. Faturanıza sürpriz tutar eklenmez. Kişiselleştirilmiş fırsatlar ve teklifler alın. Ödeme sırasında arkadaşlarınızla faturaları kolayca paylaşın.
Otellerde, restoranlarda, gece kulüplerinde vb. VIP deneyimi.
Uzmanlarımızdan tam kişiselleştirilmiş 365 gün 7/24 destek alın.
RESTORAN AVANTAJLARI
Yoğun saatlerde daha iyi personel verimliliği elde edin: Müşteri siparişlerini ve ödemelerini yönetmeye yardımcı olan basit bir hizmetle çalışırken personelinizin kalitesi ve miktarı artar.
Tüketici davranışını analiz edin. Müşterilerinize sadakat programları sunun ve daha güçlü marka kimliği oluşturun.
Garson maaşlarından tasarruf edin. % 30’a varan ekstra ciro (Sipariş sıklığını artırın: insanlar daha kolay ve daha hızlı olursa daha sık yeniden sipariş verirler)

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir