Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Yet Tercüme Bürosu

Yet Çeviri Ltd. Ulusal ve Uluslararası birçok önde gelen resmi kurum ve şirketin tercüme projelerini başarılı bir şekilde sonuçlandırmış yetkin bir tercüme bürosudur.

Yet Çeviri, 2009 yılından beri uzman ekibiyle profesyonel yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri sunan dinamik, güvenilir ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörde fark yaratan bir tercüme şirketidir. Dil hizmetlerinizi, profesyonel ve yetkin tercüman/ çevirmen ekibimizle, sizin istek ve gereksinimlerinize göre belirliyor ve çeviri hizmetimizin yanı sıra kültür adaptasyonu ve lokalizasyon ile dünyayla aynı dili konuşmanızı sağlıyoruz.

Yet Çeviri 2009 yılından bu yana alanında lider firmalara ve şahsi olarak tercüme ihtiyacı olan müşterilerine yazılı tercüme ve sözlü tercüme hizmeti veren, sektörde diğer tercüme bürolarından sıyrılmış, önde gelen bir tercüme bürosudur. Özellikle ekranlarda gördüğümüz dizi ve film çevirisi alanında medya sektörünün en önemli yerli-yabancı firmalarına yazılı tercüme hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra teknik, hukuki, tıbbi, edebi alanda da gerek yazılı, gerek simultane tercüme, ardıl tercüme olmak üzere sözlü tercüme hizmeti de vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru analiz edip, en uygun sürede en uygun tercüman tarafından yapılmasını sağlayarak müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. İngilizce, Fransızca, Almanca, Arapça gibi sık ihtiyaç duyulan dillerin yanında Lehçe, Çince, İbranice gibi daha nadir rastlanan dil çiftlerinde de hizmet vermektedir.

  • Gönderenin Adı: Mehmet Çetin
  • Gönderen URL’si: https://tercumesirketi.com/
https://tercumesirketi.com/
https://tercumesirketi.com/

BİZ KİMİZ ?

Yet Çeviri Ltd. Ulusal ve Uluslararası birçok önde gelen resmi kurum ve şirketin tercüme projelerini başarılı bir şekilde sonuçlandırmış yetkin bir tercüme bürosudur.
Yet Çeviri, 2009 yılından beri uzman ekibiyle profesyonel yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri sunan dinamik, güvenilir ve müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörde fark yaratan bir tercüme şirketidir. Dil hizmetlerinizi, profesyonel ve yetkin tercüman/ çevirmen ekibimizle, sizin istek ve gereksinimlerinize göre belirliyor ve çeviri hizmetimizin yanı sıra kültür adaptasyonu ve lokalizasyon ile dünyayla aynı dili konuşmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimize gözat
Bizi Tercih Etmelisiniz Çünkü;
Dünyaya Alt Yazı ve Dublaj Hizmeti Veriyoruz
2011 yılından beri tüm dünyada fenomen haline gelmiş Türk dizilerinin çeviri, lokalizasyon, altyazı ve dublaj hizmetlerini de Yet Çeviri bürosu bünyesinde sunmaktayız.
Birçok Dilde Çeviri Hizmeti Veriyoruz
Tüm Avrupa dilleri, Orta Asya ve Arap dilleri, Balkan ve Uzak Doğu dillerinin tamamının çevirisini yapıyoruz.
7/24 Canlı Destek Hizmeti Veriyoruz
Sosyal medya hesaplarımızda ve mail yolu ile uzman tercümanlarımız dilediğiniz zaman canlı destek sağlamaktadır.

Müşteri Memnuniyetini Önceliğimiz Yapıyoruz
Müşteri memnuniyetini önceliğimiz yaparak, yazılı çeviri ihtiyaçlarınızı alanında uzmanlaşmış profesyonel çevirmen ekibimizle karşılıyoruz.
Uygun Fiyatlarla Yapıyoruz
Tercüme sektöründe en kaliteli çeviri hizmetini bütçenize en uygun makul fiyatlar ile profesyonel çeviri hizmeti sağlıyoruz.
Hatasız Çeviriler Yapıyoruz
Çeviri projeleriniz tercümanlar tarafından çevrildikten sonra; uzman editörlerimiz ile çevirileriniz defalarca kontrol edilerek hatasız çeviriler yapıyoruz.
Onlar Bizi Tercih Etti

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir