Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Yıldızeli Nakliyat

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Yıldızeli nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma ve depo taşıma hizmetlerimizden randevu alarak faydalanabilirsiniz. Şehir dışı nakliyat hizmetimiz için bizi arayarak ayrıntılı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ekspertiz hizmetimizle, yeni adres ve eski adrese keşif ekibi gönderilir. Size en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için durum değerlendirmesi yapılır.

 • Gönderenin Adı: Arif İbriktar
 • Gönderenin E-postası: yildizelinakliyat@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.yildizelinakliyat.com
 • https://www.yildizelinakliyat.com
  https://www.yildizelinakliyat.com

  Yıldızeli nakliyat firması olarak sunduğumuz ana hizmet kollarından birisi olan evden eve nakliyat, firmamızın kurulduğu günden bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu işlerin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Bu nedenle en tecrübeli olduğumuz alanlardan birisi olan evden eve nakliyat hizmeti, sizlere tamamen sorunsuz ve zamanında hizmet vermemiz konusunda, en büyük tecrübe sahibi olduğumuz noktalardan birisidir.

  Her zaman siz değerli müşterilerinize en iyisini sunma gayretinde olan Yıldızeli nakliyat firması, tüm iş kollarında olduğu gibi evden eve taşımacılık hizmeti ile de müşteri memnuniyetini en önemli ilke olarak kabul etmektedir. Yıldızeli nakliyat firması olarak ev eşyası taşımacılığı kapsamında sunduğumuz hizmetlerden bazıları, aşağıda yer almaktadır.

  Evden eve nakliyat firmamızın opsiyonel olarak sunduğu hizmetler arasında yer alan eşya ambalajlama hizmeti, profesyonel çalışanlarımız ile yaptığımız işlerden birisidir.

  Eşyalarınız sağlıklı bir nakliyata uygun şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, taşınma sürecinde önem arz eden detaylardan birisidir. Şayet sizde baştan sona kadar tamamen profesyonel bir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, hemen müşteri destek hattımızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Geçmişten günümüze kadar geçen bu uzun süreç içerisinde oldukça farklı ev taşıma tecrübeleri edinmemizin yanı sıra, Avrupa’da ve ülkemizde nakliyat sektörü ile alakalı en yeni gelişmeleri takip ederek, hizmet kapsamımıza dahil etmekteyiz. Böylelikle en yenilikçi hizmeti kısa süre içerisinde, siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz..

  Table of Contents
  İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT OLARAK, EŞYA DEĞİL DEĞER TAŞIYORUZ!
  SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT
  SABİT EŞYALARIN SÖKÜMÜ VE MONTAJI
  EVDEN EVE TAŞINMADAN ÖNCE NE YAPILMALI ?
  İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT OLARAK, EŞYA DEĞİL DEĞER TAŞIYORUZ!
  Evden Eve Nakliyat 1
  En uygun evden eve nakliyat, taşınan aile
  İstanbul evden eve nakliyat firması olarak taşıdıklarımızın birer eşya değil, aslında sizlerin birer anısı olduğu bilinciyle hizmet veriyoruz. Bu nedenle işimizi daha çok önemsiyor, taşıdıklarımıza ayrı bir anlam katıyoruz.

  Günümüz toplumunda evden eve nakliyat firması seçerken sadece fiyatlara bakılarak gerekli önemin gösterilmemesi, iş esnasında ve sonrasında da bir takım olumsuzlukların ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle ev taşıma firması seçerken öncelikle, firmanın memnun müşteri durumunu incelemek daha yararlı olacaktır.

  İstanbul evden eve taşımacılık firması olarak, her zaman profesyonel hizmet kalitesine üst düzey önem vermekteyiz. Sektörde profesyonel anlamda adım atmanın müşteri memnuniyeti, müşteri memnuniyetinin ise daha büyük başarılar getirdiğinin bilincinde olarak hareket etmekteyiz.

  Profesyonel hizmet anlayışı ile sektörde yerini alan firmamız, tüm ekipman ve personeli ile profesyonel hizmet sunumuna uygun donanım, bilgi ve birikime sahiptir. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, sektöre ait taşımacılık hizmetinin yanı sıra sektördeki yan iş kollarında da hizmet vererek, müşterilerimize başka arayışlara gerek bırakmadan hizmet sunmaktayız.

  SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT
  Evden eve nakliyat taşımacılığında verdiğimiz en önemli hizmetler arasında yer alan sigortalı eşya taşımacılığı, eşyalarınızın güvence altında taşınmasına olanak tanımaktadır.

  Eşyalarınız alacağınız hizmetin başlangıcından sonuna kadar geçerli olmak suretiyle, değerinde sigorta yapılarak, taşınma süreci boyunca herhangi bir zarar görmeleri durumunda ortaya çıkabilecek maddi hasarın karşılanmasını amaçlamaktadır. Hasarların yanı sıra eşyanızın kaybolması gibi durumlarda da geçerli olan nakliyat sigortası, tüm eşyalarınızın güvence altına alınarak sizin bu süreçte stres yaşamınızın da önüne geçmektedir. Bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadan tüm işlerimizi teslim etmiş olmanın gururunu yaşıyor olsak da, profesyonel hizmet sunumu anlayışını firma ülkesi olarak benimseyen Yıldızeli nakliyat, olabilecek tüm riskleri düşünerek bu risklere karşı gerekli önlemleri olarak hizmet vermektedir.

  SABİT EŞYALARIN SÖKÜMÜ VE MONTAJI
  Evden eve nakliyat işlerinizde sunduğumuz bir hizmette, evlerinizde bulunan sabit eşyalarınızın sökülmesi ve yeni yerine montaj edilmesini kapsamaktadır. Tamamen uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilen bu işlemlerde kullanılan el aletleri, profesyonel el aletleri olup yanlış aletlerinin kullanımından dolayı ortaya çıkabilecek zararları engellemektedir. Aynı zamanda yapılacak amatör işlemler neticesinde de eşyalarınızın zarar görmesinin önüne, bu şekilde geçirmektedir. Siz değerli müşterilerimizin talep etmesi doğrultusunda verdiğimiz bu hizmet, daha sağlıklı bir taşınma sürecinin parçası olmaktadır.

   

  EVDEN EVE TAŞINMADAN ÖNCE NE YAPILMALI ?
  Evden eve taşınmadan önce ne yapılmalı? Sorusuna maddeler halinde cevap verecek olursak, genel olarak şunları söyleyebiliriz.

  Ne zaman taşınılacağı, net bir şekilde belirlenmelidir.
  Taşınılacak günden birkaç gün öncesinden itibaren, İstanbul evden eve nakliyat firması ayarlanmalıdır.
  Firma seçerken dikkatli olunmalı, taşıma şartları ve fiyat net bir şekilde konuşulmalıdır.
  Firmanın yapacağı işlere hangi işlerin dahil olacağı, net bir şekilde belirlenmelidir.
  Sigortalı eşya taşımacılığı olup olmadığına dikkat edilmelidir.
  Sabit eşyaların de-montaj işini siz yapacaksanız, taşımadan 1 gün öncesinden sökerek hazır etmeye özen göstermelisiniz.
  Yine ambalajlama işlemleri için de, 1 gün önceden hazırlıklı olmak gerekir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir