Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Yorum Backlink 3000 Adet

Otomatik Blog Yorumlama
Her yorum yapmanızda, yorum alanında varolan isim, site adresi ve mail bilgilerini doldurmanız ve konuyla ilgili bir açıklama yazmanız gerekir. Ancak değişmeden kullanılabilecek olan isim, site adresi ve mail bilgilerinin otomatik dolması işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.
Disqus ve Intense Debate gibi yorum sistemleri hem site sahiplerinin hem de yorum yapan ziyaretçilerin işini bir hayli kolaylaştırmaktadır. Bu gibi sistemlere üye olarak, bilgilerinizi her
defasında yeniden girmek zorunda kalmaz ve bu şekilde hızlıca yorum yapmaya devam edebilirs iniz. Disqus.com veya intensedebate.com adresinden sisteme üye olarak, bu üye bilgilerinizle tüm disqus ve intense debate sistemini kullanan sitelere kolayca yorum yapabilirsiniz. Yorumda sadece konuyla ilgili açıklama girerek gönderdiğiniz yorumların da bir çoğu onaysız olarak otomatik yayınlanacaktır. Bu açıdan da çalışmanızın karşılığını kısa sürede alabilirsiniz. Bu sistemin bir dezavantajı da, sitenize daima aynı kelime üzerinden link vermesidir. Sitenize link verilen kelimenin değiştirilmesi bundan önceki kelimelerin de değiştirilmesine sebep olacaktır.

 

 

İndirme Linkleri

3000 Adet Yorum Backlink

https://yadi.sk/d/AyImipfzOlynYQ

https://drive.google.com/file/d/1kCn5L8Xwcw0dTH-_gWlqfnLTP35vS9zV/view?usp=sharing

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

26 yorum “Yorum Backlink 3000 Adet”