Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Youtube Abone kazanma ve izlenme kazanma

Youtube’da içerik üreticileri kendi emekleriyle kullanıcıların ilgisini çekmeye çalışıyorlar. Ürettikleri öğretici ve eğlendirici videolarla kitlelere erişip para kazanabiliyorlar. Youtube kanalınızı para için açmamış olabilirsiniz fakat bu uygulamada para kazananları görünce bu fırsatlardan yararlanmak isteyebilirsiniz.

Youtube’a başlamak isteyen çoğu kişinin aklında şu soru var “Gerçekten güzel paralar kazanabilir miyim?” bu sorunun bizdeki cevabı evettir. Burada önemli olan nokta algoritmayı bilmek ve ona göre içerik üretmektir. Kafanıza göre üreteceğiniz ve Youtube kurallarına uymayan içerikler sıralamaya çıkmayacaktır. Sıralamaya çıkmayınca insanlar videolarınızı göremeyecek ve para kazanamayacaksınız.

Para kazanmak için 4 bin saat izlenme ve bin abone kuralı bulunmaktadır. Bu kuralları aşmak için akla gelen ilk yöntemler youtube abone hilesi ve youtube izlenme hilesi şeklindedir. Çünkü youtube mecrası artık eskisi gibi komik videolar yükleyip popüler olabileceğiniz bir uygulama değildir. Bu platformda para kazanmak istiyorsanız kitlenizi büyütmeniz gereklidir. Burada kitleyi organik olarak veya youtube abone hilesi ile birlikte kazanabilirsiniz. Kazandığınız kitle ile büyümeye başlayıp para kazanın.

Youtube Nedir?
Youtube dünya çapında en çok kullanılan video paylaşım sitesidir. 2005 yılında yayın hayatına başlayan youtube sitesine yüklenen ilk video 18 saniyelik hayvanat bahçesinde geçen bir klipti. Youtube yayın hayatına başlarken herhangi bi para kazanma amacı gütmediğinden insanlar bu platforma eğlenme amaçlı videolar atmaya başladı. Bu durum pek sürmedi 2006 yılında Google Youtube’u satın alınca para kazanmak bu platformda en öncelikli şey haline geldi. Bu duruma karşın insanlar bu platforma kaliteli içerikler üretmeye başladılar. Burada büyük kitlelere erişmek isteyen kişiler youtube abone hilesi kullanmaya başladılar.

Youtube bugün içerik üreticilerine ücreti reklamcılık ve marka ortaklıkları ile yapmaktadır. Yayıncılar izlenmelerine göre para kazanmaktadır. Bu durum için içerik üreticiler youtube izlenme hilesi kullanarak popülaritesini artırmak istiyor. Youtube yıllar içerisinde onca değişikliğe halen ücretsiz video yükleyip izleyebiliyorsunuz.
Youtube gün geçtikçe daha da büyüyerek pazardaki payını büyütüyor. Youtube’dan sen de para kazanmaya başlamak istiyorsan hala geç değil hemen başlayabilirsin.

Youtube Üzerinden Para Kazanmaya Nasıl Başlarım?
Youtube para kazanma bugünlerde en çok araştırılan konudur. Bu platforma her gün binlerce yeni kullanıcı katılıyor. Katılan yeni içerik üreticilerden çok azı bu platformda başarılı olabiliyor. Para kazanmaya başlamak için önce bir youtube kanalınızın olması gerekiyor kanalınızın olması için de bir Gmail hesabına ihtiyaç vardır. Hesabınızı açtıktan sonra video yüklemeye başlayabilirsiniz. Youtube 2018 yılında yaptığı bir değişiklikle para kazanma şartlarını değiştirdi.
Her kanal sahibi para kazanamayacak sadece belirli koşulları sağlayanlar kazanabilecekler. Bu koşullar abone ve izlenme süreleridir. İçerik üreticileri bu noktada youtube izlenme hilesine başvurdu. Çoğu zaman işe yarayan bir yöntem olsada hizmetin kalitesi burada çok büyük rol taşımaktadır. Kanalınız belirli abone ve izlenmeye ulaştıktan sonra youtube iş ortağı olabilir videolarınızdan para kazanabilirsiniz. Burada önemli olan şey sürekli video atmaktır siz kanalınızı güncel tutmazsanız kitleniz hiçbir zaman oluşmaz.
Kitle oluşturmak için youtube abone hilesi yapılmamalı sadece youtube para kazanmanızı açmanız için yapabilirsiniz. Diğer türlü büyüme hızınızı olumsuz etkileyecektir.

Youtube Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?
Youtube içerik üreticileri 5 farklı yoldan gelir elde edebilirler. Bu saydıklarıma direk kanalınızı açıp erişemezsiniz her birinin belli koşulları bulunmaktadır. Ana koşul 4000 saat izlenme ve 1000 abone şeklindedir. Youtube’dan para kazanabileceğiniz yerler:
1. Youtube iş ortaklığı programı
2. Youtube Premium
3. Kanal Üyelikleri
4. Tanıtım videosu
5. Süper Chat
Bu şekilde sizlerde Youtube’dan para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir kanal açmak ve ilk videoyu yüklemek.

  • Gönderici Adı: Alper Acar
  • Gönderici E-postası: alper.acar06@hotmail.com
  • Gönderici URL’si: https://youtubekazan.com/
  • https://youtubekazan.com/
    https://youtubekazan.com/

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir