Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Youtube video indirici

Ücretsiz, güvenli ve hızlı bir şekilde tarayıcınızdan Youtube video indirme sitesidir. İsterseniz indireceğiniz videoları sadece müzik olarak yani mp3 formatında da indirebilirsiniz.

  • Gönderici Adı: Bahadırhan Güçnar
  • Gönderici E-postası: haydud86@hotmail.com
  • Gönderici URL’si: https://t9tr.com/
https://t9tr.com/
https://t9tr.com/

Youtube Video İndir
Youtube video indir işlemi, Youtube’un kendi içerisinde 2022’ye kadar olanak verilmiş bir seçenek değildi. Çünkü herkese açık olan bu video platformu etkileşimli bir platform. İçerik üretici ile izleyicilerin direkt buluştuğu ortamda, Youtube kadar olmasa da içerik üreticileri de kazanç elde etmekte. Her dakika hatta her saniye binlerce yeni içerik üretilmekte. Kullanıcılar ile buluşan bu içerikleri kullanıcılar, diğer platformlara taşımaya çok hevesli. Hâl böyle olunca Youtube’dan video indirmek için bazı yöntemler denenmektedir.

Youtube’dan Nasıl Video İndirilir?
Youtube’dan direkt olarak video indirme gibi ücretsiz bir seçenek bulunmaktadır. 2022’nin son Youtube güncellemeleri ile indir butonu eklendi. Fakat bu buton, Youtube Premium satın almış olanların kullanımına sunulmuş durumda. Youtube’da indir seçeneğini ücretsiz kullanmak isteyen kullanıcıların büyük çoğunluğu bu durumda farklı programlar kullanarak mp4 formatında video indirme işlemini yapıyorlar

Bunun için izleyeceğiniz yol ise ücretsiz Youtube video indir seçeneği sunan internet adresleri ve uygulamalarıdır. Bu internet adresi ve uygulamaların çalışma prensipleri aynıdır. İzlenmesi gereken yol ise şöyle:

Öncelikle Youtube üzerinden indirmek istediğiniz videoyu açın.
Videonun linkini kopyalayın. (Masaüstü için yukarıdaki araç çubuğunu, mobil için ekrandaki paylaş seçeneğini kullanmalısınız)
Kopyalamış olduğunuz linki video indirme uygulaması ya da sitesine yerleştirin.
Bu linki sitede aratın ve biraz bekleyin.
Sistem aradığınız videoyu Youtube üzerinden bulur.
Son olarak indirme seçeneklerinden kaliteyi seçerek videoyu indirebilirsiniz.
Video indirirken kalite seçenekleri Youtube’daki video ile alakalıdır. Örneğin yalnızca 360p seçeneğindeki bir videoyu 720p şeklinde indirmeniz mümkün değildir. Sonuç olarak Youtube’daki en yüksek çözünürlükte indirme sağlayabilirsiniz.

Youtube Video İndirme Programı
İstediğiniz Youtube videolarını indirmek için kullanacağınız programlar ve web siteleri temel olarak aynı prensiplerde çalışmaktadır. Sizin tercihiniz ise aralarından en hızlı işlemi gerçekleştiren sistem olacaktır. Çünkü sistem her ne kadar aynı da olsa, işleyiş ve arayüz birbirinden farklı olacaktır.

Son olarak belirmek isteriz ki telif hakkına sahip videoları tekrar Youtube üzerinden veya diğer platformlarda yayınlamanın mesuliyeti yayınlayan kişiye aittir. Bu konuda sorun oluşmasına karşın videoları kullanırken tedbirli davranmanızda fayda var.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Youtube video indirici”