Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Zorlu Nakliyat İzmir

Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız.  evden eve nakliyat Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

 • Gönderenin Adı: Nakliyat
 • Gönderenin E-postası: zorlunakliye@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.zorlunakliyat.com
 • Zorlu Nakliyat İzmir
  Zorlu Nakliyat İzmir

  Kurumsal Zorlu Nakliyat Bilgileri

  Taşımacılık senelerden beri insanoğlu için en gerekli işlemdir. Taşımacılık işlemi zamanla bir gereksinim haline gelmiştir ve firmamız Zorlu Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’nin her bir noktasına lojistik hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.

  Daima müşteri beğenisini en üst seviyede tutarak nitelikli bir taşıma planı doğrultusunda mükemmel bir taşıma hizmeti sunan firmamız gelecekte de bu uzman hizmetinin sürekliliğini sağlamayı amaçlamıştır.

  Temel prensiplerimiz

  * Koşulsuz müşteri beğenisi
  * Müşterilerimize karşı sorumluluk bilinci
  * Sürekli gelişim
  * Duyarlı yönetim
  * Uzmanlığını teknolojiyle birleştiren uzman bir ekip

  Misyonumuz
  Uzman ve tecrübeli kadromuz ile, müşterilerimizin en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, kanuni hak ve menfaatlerini her zaman koruyarak, hiçbir gecikme, cezai durum ve infiale düşürmeden minimum sürede sonuçlandırılmaktadır. Evden eve, ofisten ofise, fabrika taşımacılığı, fuar taşımacılığı, elektronik cihaz taşımacılığında sizlere müşteri beğenisini sağlayarak en kusursuz şekilde taşıma hizmeti sunmaktadır.

  Eşyalarınızı özel ambalajlarımız la paketleyip ardından yeni adreslerine güvenle ulaştırıp kurulumlarını gerçekleştiren şirketimiz sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetten faydalanmak üstelik çok basit.

  Firmamız geniş araç filosu
  Deneyimli eleman kadrosuyla şehir içi, şehirlerarası, ev ve iş yeri taşımacılığını en güvenli olarak sigortalı olarak yapmaktadır. Taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirmeyi kendine ilke edinmiştir. Şehir içi ve şehirler arası nakliyatta sizlere en nitelikli ve güvenli hizmeti sigortalı olarak sunmaktadır.

  zorlu nakliyat Olarak Bünyesinde daima hazır bulunan profesyonel personelinde, deneyimli şoför, marangoz, tesisatçı gibi elemanlarda bulunmaktadır.

  Her zaman ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Bütün vitrin süsleri ve kıymetli porselen vb.. Eşyalar evvela beyaz kağıda sarılmalı kurulanmalıdır. Siz kahvenizi içerken çalışanlarımız bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile ambalajlanır. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır.

  Kurumsal Evden Eve Nakliyat
  Zorlu Nakliyat Diğer alanlarda olduğu gibi ev taşımacılığında da kalitenin tescilidir. Konusunda profesyonel 9 ekibiyle 7/24 hizmet sunulabilmektedir. Bu ekipler her çeşit ev nakliyesi problemine yanıt verebilmek için donanımlı Hizmetlerimiz sıralamasına aşağıda belirtilen şekildedir.

  Taşınacak evinize isteyeceğiniz ekspertiz elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyaları görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır.

  Evden eve nakliyat
  Ekspertiz ayni zamanda hizmet elemanlarının seçimini de bu tespitte yapar. Taşımada çok özel itina görecek eşyaların tespiti de ekspertiz görevleri arasındadır. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir.

  Taşıma ekibimiz içerisinde konusunda tecrübe kazanmış tesisatçı ve monitör elemanları bulunmaktadır. Evden Eve Nakliyat Eşyalarınız profesyonel ellerde sökülür gideceği yerde monte edilir. Nakliye günü ve saati kararlaştırılacak nakliye protokolü yapılır.

  Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi Paket ettirme. Özenli yapılmış ambalajlama ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlemede en iyi ambalaj biçimi temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutlamadır. Şehirlerarası evden eve nakliyat en önemli konu paketleme

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir