Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

ZSohbet nedir?

ZSohbet nedir?

ZSohbet, karşılıklı diyolaglar halinde bir konuyu çok derine inmeden paylaşmaktır. Yazılı yada sözlü şekilde yapılabilir. Yazılı sohbet ise IRC Network sunucularında yada benzeri sunucularda genel odalarda ve özel şeklinde iki türlü yapılabilir. ZSohbet.org sunucusuna bağlanan her kullanıcı bu şekilde sohbet etmektedir.

ZSohbet En İyi Sohbet Sitesi

ZSohbet sohbet odalarına hoş geldiniz. Bu yazımızda sizlere Zsohbet hakkında geniş bir bilgilendirme yapmaya elimizden geldiğince çalışacağız.

Sihirlisohbet
Sihirlisohbet

ZSohbet Neden Kuruldu ?

ZSohbet’in kuruluş amacı siz değerli sohbet severlere seviyeli kaliteli saygın ve keyifli bir sohbet ortamı sağlamak olup herhangi bir ticari amaç bulunmamaktadır.

ZSohbet Diğer Sunucular Gibi 2 Ayda Kapanır mı ?

ZSohbet sunucusu domain alan adı kaydı ve diğer hizmetlerini minimum 2 yıllık olarak almaktadır. Ve bu süre dolmadan dahada uzatılacak olup siz değerli sohbet severlere kesintisiz ve uzun vadeli bir sohbet ortamı sunacağımızdan hiçbir şüpheniz olmasın. ZSohbet kalite ve keyifli sohbetin tek adresidir.

https://zsohbet.org

ZSohbet Sunucusunun Sahibi Kim ?

ZSohbet sunucusu anonim bir sunucu denilebilir, tüm irc’yi severler ZSohbet sunucusunun sahibidir denilebilir.

ZSohbet.org Sohbet Severlerin Yeni Adresi

ZSohbet.org En İyi Sohbet Sitesi

ZSohbet her geçen gün siz değerli kullanıcılarının sayesinde irc dünyasında hızla üst sıralara gelmektedir. ZSohbet yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır.

ZSohbet’in Vizyonu Nedir ?

ZSohbet sunucusunun vizyonu her zaman kullanıcılarının ve yöneticilerinin mutlu olması, kaliteli ve saygın bir ortamda sohbet edebilmesidir. ZSohbet her zaman kullanıcı dostu ve yenilikçi bir sunucudur.

ZSohbet’e Üye Olmak Zorunlu mu ?

ZSohbet sunucusunda sohbet etmek için sitemize üye olmanız gerekmemektedir. Sadece sizin belirleyeceğiniz bir nick ile sohbete bağlanmanız yeterlidir. Hemen sohbet etmeye başlayabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

ZSohbet.org ailesi olarak sizi de sohbet odalarımızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtir ve saygılarımızı sunarız…

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir