Sponsor Reklam
site ekle sohbet,chat,mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Forum, İrc forumu, Genel Forum, Webmaster Forumu

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Sıralama Faktörleri

(01-03-2022, 09:48 AM)Entlovin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  hocam benim aklıma takılan eğitim öğretimle neyin kastedildiği, yani içerikler bir şey öğretmeli mi yoksa edu uzantılı sitelerin içerikleri gibi bir şey mi

içerikler kullanıcıyı tutmalı mesela ben bunu arıyordum demeli kullanıcı ki daha fazla sitede vakit geçirsin her geçirdiği vakitte size seo anlamında sıralama anlamanında artı katacaktır.

Bu Konudaki Yorumlar
Google Sıralama Faktörleri - Yazar: webdizin - 02-04-2021, 02:02 PM
RE: Google Sıralama Faktörleri - Yazar: test1 - 05-03-2021, 10:45 PM
RE: Google Sıralama Faktörleri - Yazar: Entlovin - 01-03-2022, 09:48 AM
RE: Google Sıralama Faktörleri - Yazar: webdizin - 01-03-2022, 10:15 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sponsor Reklam
site ekle sohbet,chat,mobil sohbet,uygulamalı chat,Chattir net,sohbet odaları, mircul Haberler istanbul
Lafazan sohbet, lafazan chat, lafazan, lafazan muhabbet istanbul Marmara Ereğlisi Su tesisatçısı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı, Marmara Ereğlisi Su tesisatı tamiri, Marmara Ereğlisi Su tesisat ustası Forum, İrc forumu, Genel Forum, Webmaster Forumu