Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

MIHOĞLU; Bosna halı yıkama, Bosna yorgan yıkama, Bosna battaniye yıkama, Bosna evde halı yıkama

MIHOĞLU; Bosna halı yıkama, Bosna evde halı yıkama, Bosna evde koltuk yıkama, bosna halı yıkama firmaları, konya halı yıkama fabrikası, yorgan yıkama, yün yorgan yıkama, kilim yıkama, yolluk yıkama, pamuk yorgan yıkama, battaniye yıkama, evde koltuk temizleme,evde koltuk yıkama, koltuk temizleme, kanepe temizleme, konya yerinde koltuk yıkama, koltuk kanepe yıkama, koltuk yıkama konya, koltuk temizlik, koltuk yıkama firmaları, koltuk temizleme firmaları, Halı yıkama, Bosna yorgan yıkama, Bosna battaniye yıkama,

 • Gönderenin Adı: Mıhoğlu Halı
 • Gönderenin E-postası: info@bosnahaliyikama.name.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.bosnahaliyikama.name.tr
 • http://www.bosnahaliyikama.name.tr
  http://www.bosnahaliyikama.name.tr
  • Gönderenin Adı: Mıhoğlu Halı
  • Gönderenin E-postası: inf@bosnahaliyikama.name.tr
  • Gönderen URL’si: http://www.bosnahaliyikama.name.tr

  MIHOĞLU; Bosna halı yıkama, battaniye yıkama, evde koltuk temizleme,evde koltuk yıkama, koltuk temizleme, kanepe temizleme, konya yerinde koltuk yıkama, koltuk kanepe yıkama, koltuk yıkama konya, koltuk temizlik, koltuk yıkama firmaları, koltuk temizleme firmaları, Halı yıkama, Bosna yorgan yıkama, Bosna battaniye yıkama, Bosna evde halı yıkama, Bosna evde koltuk yıkama, bosna halı yıkama firmaları, konya halı yıkama fabrikası, yorgan yıkama, yün yorgan yıkama, kilim yıkama, yolluk yıkama, pamuk yorgan yıkama,

 •  

  MIHOĞLU; Firmamız; Halı yıkamada kaliteli hizmetleri ve müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı Konya’da bir marka haline gelmiştir. Firma olarak, bu değeri aşağıya düşürmemek için, elimizden gelenin daha fazlasını yapmanın gayreti içindeyiz.

  MIHOĞLU; Konya’da Halı yıkama hizmetleri alanında faaaliyet göstermektedir.

  Firmamız; Halı yıkamada kaliteli hizmetleri ve müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı Konya’da bir marka haline gelmiştir. Firma olarak, bu değeri aşağıya düşürmemek için, elimizden gelenin daha fazlasını yapmanın gayreti içindeyiz.

  Hizmetlerimizi Arasında;

  Halı, kilim, yolluk ve halıfleks yıkama, elyaf yorgan, yün yorgan ve pike yorgan yıkama, elyaf battaniye, yün battaniye ve pike battaniye yıkama, evde halı ve halıfleks yıkama, evde koltuk, kanepe ve yatak yıkama hizmetleri yer almaktadır.

  Halıları betonun üzerine atıp, araç yıkıyor gibi halı yıkamak, hijyenik ve uygun bir temizlik işlemi değildir. Yine halıları açık alanlarda ve çatılarda toz içinde kurutmakda, size güvenip halılarını teslim eden müşterileri aldatmak demektir.

  Konya’nın ilk halı yıkama fabrikasını yakından görmek ve nasıl temizlik yaptığımızı görmek için fabrikamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir