Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Tiny House

Eğer özgür bir ruha sahip, farklı coğrafyaları keşfetmeyi, seyahat etmeyi, gezmeyi seven; sabit bir yere bağlı kalmadan yaşamak isteyen, gezerken de konforlu bir evde yaşamak isteyen bir yaşam tarzınız varsa, tekerlekli evler hayallerinizdeki o muhteşem hayatı ayaklarınıza serecek yapılardır. Tiny house avantajları ile pek çok kolaylığı beraberinde getirir. Karayolları yönetmeliğinde belirtilen araç römork genişliklerine uyan bir mobil tiny house eve sahip olmak tahmin ettiğinizden de kolaydır.

Tekerleksiz olan sabit küçük evler ise, imar mevzuatına göre yapı statüsünde oldukları için, inşaat ruhsatına tabidir. Bu sebeple daha en baştan, tekerleksiz küçük evinizin nerede olacağına yönelik kararınızı vermeniz çok önemlidir. Küçük bir evde yaşamak herkes için elbette ki uygun olmayabilir. Özellikle Klostrofobisi olan ya da geniş bir evde çok odalı ve çok eşyalı bir hayat sürmeyi seven kişiler bu kadar küçük bir alanda kendilerini rahat hissetmeyecektir. Ayrıca tekerlekli mobil tiny house evinizi satın alırken ailenizin büyüklüğünü göz önünde bulundurmalısınız.

Bununla birlikte; daha minimalist bir yaşam ve küçük evinizi dolduracak daha az eşya olması; hayattan zevk aldığınız diğer şeyler için daha fazla para, daha fazla özgürlük ve daha fazla zaman demektir. Gördüğünüz gibi tiny house avantajları, fırsatları ve hayatınıza kattığı pek çok değer ile cazibedar bir fikirdir. Tekerlekli evler hareket kabiliyeti sebebiyle bizlere karavanları anımsatsa bile, bir karavandan çok daha konforlu, elit ve özgür bir yaşam sunar. Gezdiğiniz her lokasyonda bir yandan ilginç komşular edinirken, minimalist yaşamın size kazandıracağı sadelik sayesinde, bir sonraki sene en ilginç komşular belki de siz olabilirsiniz.

 • Gönderenin Adı: Sinan Kara
 • Gönderenin E-postası: akustiksite@hotmail.com
 • Gönderen URL’si: https://peratinyhouse.com
 • Farklı tiny house konseptleriyle, sizi dilediğiniz yerde ev sahibi yapıyor. Çok sayıda yeni modeli, geniş tasarım yelpazesiyle tamamı ön üretimli tiny house modelleri her türlü beklentinize cevap vermeye, sunduğu mimari özgürlükle sizi mutlu etmeye hazır. İstediğiniz yerde ve zamanda, doğayla baş başa kalmak istediğiniz anlar, tatiller ve hafta sonlarında hayat Pera tiny house ile bambaşka bir keyfe dönüşecek. 30 yıllık sektörel tecrübesiyle tiny house sektöründe faaliyetine devam etmektedir. Deneyimli eleman ve bilgi birikimi ile kısa zamanda sektörün aranılan ve tercih edilen bir firma olma özelliğini elde etmiştir.

  Minimal yaşam alanı mobil tiny house modelleri ile birlikte tarzını yakalayın. Size özel projenizi maksimum güvenlik için deneyimli pera tiny house modellerini seçebilirsiniz. Kurulduğu günden itibaren istikrarlı olarak yoluna devam etmektedir. Deneyimli teknik elemanları ile mobil ev, tekerlekli küçük ev ve tiny house sistemlerinde satış ve kurulum montajını gerçekleştirmektedir. Konusunda uzman kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sipariş alınan tiny house modellerinin teslimatı konusunda da zamanında teslimat yapmayı kendisine prensip haline getirmiştir.

  pera tiny house hakkında

  Kendisine özgü teknik ve deneyimli kadrosu ile emin adımlarla yürümeye ve müşterilere en azami şekilde hizmet vermeyi kendisine vazgeçilmez bir yol olarak kabul etmiştir ve bu doğrultuda yoluna devam ederek müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir. Tüm ürün ve hizmetlerimiz kalite standartlarında sunulmaktadır. Tiny house modelleri yaz aylarında ortamın serin olmasını ve kış aylarında ise sıcak olmasını sağlar. Bu sayede kaliteli tiny house mobil evi ömür boyu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan teknik ve idari personel, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

  Neden Pera Tiny House?

  Daima müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız her çeşit ihtiyacınıza hızlı ve en uygun teklifle çözüm getiriyor. Hedefimiz sektöründe güvenilir ve tercih edilen bir firma olarak yüksek kalitedeki ürünleri ile müşterilerine cevap vermektedir. Misyonumuz insanların tiny house mobil küçük ev ihtiyaçlarını karşılamak, hızlı, kusursuz, kaliteli, estetik ve yalıtımlı yapılar üretmek. Vizyonumuz dünyada tiny house sektöründe aranan bir marka olmak, çağdaş yapı sistemleri geliştirmek ve uygulamak. Pazar payımızı arttırmak, müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmaktır. Siz de projenizi hayata geçirmek için ilk adımı ofisimize gelerek atın.
  Pera Tiny House Modelleri

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir