Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Conroen hostin

İşletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için 2009 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. Bulut barındırma, bulut sunucuları, fiziksel sunucular ve güvenilir ürünler (Türkiye’deki ürün portföyümüz ek hizmetler sunmaktadır) protföyü müşterilerine hızlı ve kesintisiz internet hizmetleri sunmaktadır ve her geçen gün büyümekteyiz.

2015 yılında kurumsal imajımızı, ağ altyapımızı ve teknoloji altyapımızı güncelledik. Tamamen duyarlı (mobil cihaz uyumlu) yeni web sitemiz ve yönetim panelimizle, hizmet satın alımlarını ve tüm kontrol paneli işlemlerini daha kolay ve yönetilmesini sağlıyoruz.

Conroen ekibi olarak hedefimiz en son teknoloji ile kesintisiz hizmet vermektir. Bu durumda, kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı prensibimize dayanarak sürekli ve memnun müşteri ürün portföyümüzü genişletmeye çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz:

  • SSD Hosting Performans ve bütçenize uygun hosting paketlerimizi sizler için hazırladık.
  • Tüm sektörlere özel masaüstü ve mobil uyumlu yazılımlarımızı sizler için kullanımı kolay yönetim paneli olarak sizlere sunduk.
  • Bir çok web sitesini hit artırma hizmeti vererek SEO desteği vererek arama motorlarında ürün sayfalarını, web site sayfalarını 1 nci sayfaya getirerek hizmeti sağladık.
  • Backlink satışı sağlayarak 2.000.000’a yakın müşterilerimizle çalışmaktayız.
  • SSD VDS,VPS ve Sunucu hız performans ile müşterilerimizi 2009 yılından bu zaman’a kadar hizmet vermeye devam edeceğiz.
  • Conroen ekibimizle WordPress,Opencart,Prestacart,Magento  alt yapılı web sitelere özel tasarım, SSD Hosting,Sunucu hizmeti sağlıyoruz.
  • Conroen özel php yazılımlarımızla,Haber Sitesi,Emlak Sitesi müşterilerimize özel tasarım ile mobil ve masa üstü uyumlu yazılımlarımızı alt yapımıza taşıyarak Jet hızında sunucularımızda barındırıyoruz.

Sizlerinde sektörünüze özel domain,hosting ve Sunucu ile beraber özel tasarım,E-Ticaret yazılımlarımızı, bu yazılımların özel modüllerini sizlere özel bizlerle beraber başlamak için doğru adrestesiniz.

https://conroen.com

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir