Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

BAGIRGAN Konya elektrikçi Elektrik Arıza Tamiri

BAGIRGAN; Konya elektrikçi, meram elektrikçi, selçuklu eletrikçi, karatay elektrikçi, inşaat elektrik tesisatı, elektrik arıza tamiri, yangın alarmı, görüntülü diafon montajı, avize montajı, asma tavan led aydınlatma, ev ve işyeri alarmı, diafon sistemleri montajı, elektrik tesisatçısı, konya elektrikçi ustası, konya elektrik ustaları selçuklu bosna meram karatay, konya selçuklu elektrikçi, konya elektrikçi usta, konya meram elektrikçi, konya karatay elektrikçi, yazır elektrikçi, elektrik arıza tamir, konya elektrik tamircisi, acil konya elektrikçi, acil elektrik servisi, konya elektrikçi firmaları, elektrik tesisat tadilatı, elektrik panosu tesisatı, diafon sistemleri montajı, yangın alarmı, bina iç aydınlatma, bina ve bahçe aydınlatma

 • Gönderenin Adı: Bagırgan Elektrik
 • Gönderenin E-postası: inf@konyaelektrikci.gen.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.konyaelektrikci.gen.tr
 • http://www.konyaelektrikci.gen.tr
  http://www.konyaelektrikci.gen.tr

  BAĞIRGAN ELEKTRİK; Konya’da Uzun yılardır elektrik taahhüt hizmetleri alanında profesyonel olarak 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

  Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi firma düsturu haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

  Firmamız;

  Geçen zaman içinde yüzlerce yeni inşaatın elektrik tesisatını çekmiştir. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindedir. Aynı zamanda anahtar teslimi pek çok elektrik projelerini gerçekleştirdik.

  Kısaca Hizmetlerimiz İse;

  İnşaat elektrik tesisatı, elektrik arıza tamiri, avize montajı, bina iç aydınlatma tesisatı, bina ve bahçe aydınlatma tesisatı, asma tavan led aydınlatma tesisatı, elektrik tesisat tadilatı, elektrik panosu tesisatı, ev ve işyeri alarmı, diafon sistemleri montajı, yangın alarmı, elektrik malzemeleri satışı ile diğer elektrik hizmetleri yer almaktadır.

  Elektrik tesisat ve tadilat taleplerinizde firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir