Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Bahçe Havuz San. Tic. A.Ş.

BahçeHavuz, bahçe market ve havuz malzemeleri satışı, sauna malzemeleri, jakuzi masaj havuzu, spa ve buhar odası ürünleri ile outdoor spor ürünlerinin satışının yapıldığı e-ticaret platformudur.

Bahçehavuz, bahçe malzemeleri, peyzaj malzemeleri, bahçe market, sulama sistemleri, çim ayırıcı çim sınırlayıcı, çim tohumu, çiçek tohumu, sebze tohumu, toprak, torf, gübre çeşitleri, çim gübresi, sıvı bitki besini, ağaç gübresi, bitki gübresi, organik gübre, otomatik sulama sistemleri, damlama sulama sistemleri, hobi bahçe malzemeleri ve küçük el aletleri ve bahçe sulama sistemi kategorilerinden oluşan geniş ürün içeriğiyle hizmet vermekteyiz.

Bahçeye havuz yapımı için hangi havuz malzemelerine ihtiyacınız var? Bahçe Havuzu yaptırma maliyeti nedir? Mevcut havuzu tadilat yapmak kaça mal olur? benzeri sorularınıza cevap veriyor, mevcut havuz problemleriniz ve havuz malzemeleri fiyatları satışı için sizi mağazamıza bekliyoruz. Havuz yapımı fiyatları konusunda havuz malzemeleri maliyet-konfor detaylarını gözden geçirip ihtiyacınız olan havuz malzemeleri hangisi ise bilgilendiriyoruz.

 • Gönderenin Adı: Fikret Çağırmak
 • Gönderenin E-postası: rehber@bahcehavuz.com
 • Gönderen URL’si: https://bahcehavuz.com
 • https://bahcehavuz.com
  https://bahcehavuz.com

  Hakkımızda
  Bahce Havuz San. Tic. A.Ş.
  Hakkımızda
  Bahçe, havuz, sauna, spa, outdoor spor ürün ve ekipmanları konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile tüketicinin kaliteli ürünlere daha ekonomik koşullarda ulaşması için kurulmuş ve hizmete girmiştir.

  Uzun zamandır bahçe ve havuz sektöründe faaliyet gösteren Bahçehavuz® şirketi, bahçe, havuz, sauna, spa ve outdoor spor ürünleri için gerekli olan her türlü ürün ve ekipmanı siz değerli müşterilerine sağlıyor.

  Sitemizde satılan bütün ürünler test edilmiş ve onaylanmış, garantili ve lisanslı orijinal ürünlerdir. Sitemizden alınan bütün ürünler garanti kapsamında olup, satış sonrası ürün kullanım bilgisi ve servis hizmetleri konusunda hizmet vermekteyiz.

  Çalışma anlayışımız, kaliteli makul fiyatlı ürünlerimizi müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Türkiye’nin her yerine hızlı ve garantili sevk ve müşteri memnuniyetidir.

  Arayan müşterilerimize ürün satışı, sevkiyat vb. konuların yanında hakkımızda bilgi ve danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz. https://bahcehavuz.com/

  Ödemeyi Nasıl Yaparım?
  Ödemenizi, 3D Secure güvenlik sertifikasına (256 bit) sahip ödeme altyapısı Paytr markasıyla PayTR Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. TCMB gözetimi ve denetimi altında 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun çerçevesinde faaliyet gösteren bir elektronik para kuruluşu tarafından sağlanan sanal pos aracılığı ile taksitli olarak kredi kartı ve banka havale/eft yöntemi seçeneği ile yapabilirsiniz.

  Sitemiz T.C Ticaret Bakanlığı Elektronik Ticaret Bilgi Sistemine (ETBİS) Kayıtlı bilgileri doğrulanmış bir sitedir.

  ETBİS Site Kayıt Numaramız: 6757358406858677

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir