Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Böcek İlaçlama ve Dezenfeksiyon

Anadolu veterinerlik haşere ilaçlama ve dezenfeksiyon firması olarak 2001 Nisan ayından günümüze kadar çok sayıda yaptığımız ilaçlama hizmetten memnun müşteri edinmiş bir firma olarak bizler, başarımızın haklı gururuyla yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır prensibi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti verebilmek için en ileri güncel bilgilerle ve en son güncel çözümleri kullanarak bizler sizlere sağlıklı , huzurlu bir yaşam ortamı sunuyoruz.

Yıllarca çalışmalarımız ışığında verdiği birikim neticesinde ,Teknik olan altyapımızı,birikimimizi yılların verdiği tecrübemizle birleştirerek böcek,haşere ve fare ilaçlamanın yanı sıra veterinerlik işinide Şirket bünyemize dâhil ederek, Bu konular üzerine eğitim almış kadromuzla sektöründe öncü firmalara hizmet veriyoruz.
6 Mayıs 2005 tarihinde ise Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından 27 Ocak 2005 tarihinde yürürlüğe giren yönetmelik kurallarına uygun olarak “Mesul Müdürlük Sertifikası” ve “Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama(biyosidal ürün uygulama) Usul ve Esasları” belgelerini de temin ederek Haşere ilaçlama hizmetlerimizin halk sağlığı ve çevre sağlığını koruma tutumumuzu önem vererek ve prosötüre uygun hizmet veren böcek ilaçlama firmalarından olduk. Dünyada yaşanan ilaçlama sektörümüz ile ilgili yeni gelişmeleri takip edebilme olanağına sahip olduk.Sağlık bakanlığından ruhsatlı bir firma olarak hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

  • Gönderenin Adı: Gökay
  • Gönderenin E-postası: gokayar@hotmail.com
  • Gönderen URL’si: https://www.anadoluilaclama.net/
https://www.anadoluilaclama.net/
https://www.anadoluilaclama.net/

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir