Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Sosyal Icerik Platformu

En keyifli, en güncel, en trend, en dinamik, en gerçek içerikleri oku veya paylaş.

 • Gönderenin Adı: Keyifsiz
 • Gönderenin E-postası: bilgi@keyifsiz.com
 • Gönderen URL’si: https://keyifsiz.com/
 • https://keyifsiz.com/
  https://keyifsiz.com/

  Slovenya, dijital varlıkları ödeme yöntemi olarak kabul eden 72 mağazası ve 33 spor salonuyla, dünyanın en kripto dostu ülkesi oldu.

  Havacılık şirketi Fast Private Jet’in araştırmasına göre Slovenya, dünyanın en kripto dostu ülkesi konumunda yer alıyor.

  Fast Private Jet, hangi ülkede daha fazla kripto ödemesi kabul edildiğini görmek için bir araştırma yaptı. Slovenya birinci sırada yer alırken, onu sırasıyla Çek Cumhuriyeti, Arjantin, Japonya, İspanya ve Kolombiya takip etti.

  Slovenya’da kripto ile ödeme kabul eden 72 mağaza ve 33 spor salonu yer alıyor. Ülkenin başkenti Ljubljana, aynı zamanda Avrupa’nın en kripto dostu destinasyonudur. Şehrin en büyük alışveriş merkezinin ismi de “BTC City”.

  Avrupa’nın en kripto dostu ikinci şehri Çek Cumhuriyeti’nin başkenti olurken, üçüncü sırayı da İspanya’nın başkenti Madrid aldı.

  Şaşırtıcı olmayan bir biçimde en az kripto dostu olan ülkeler arasında Çin başı çekti. Umman, Mısır, Cezayir, Katar, Irak, Tunus, Fas ve Bangladeş de sektöre karşı sergiledikleri olumsuz tutumlarıyla listede yer aldı.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir