Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Hp Laptop Tamiri

Dex Bilişim ve Yazılım hizmetleri 2009 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kuruluş amacı müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, en kaliteli hizmeti en kısa zamanda ve en düşük maliyetle sunmaktır. Dex Bilişim kuruluşundan buyana gerek kurumsal gerekse bireysel kullanıcılarına teknik servis ve satış hizmeti vermektedir. Dex Bilişim bünyesindeki deneyimli personel, uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin takdirlerini kazanmıştır. Sahip olduğu bu motivasyon ile pazar payını arttırıp sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Asus Notebook Tamiri
Lenovo Notebook Tamiri
Toshiba Notebook Tamiri
Acer Notebook Tamiri
Samsung Notebook Tamiri
HP Notebook Tamiri
MSI Notebook Tamiri
Dell Notebook Tamiri
Packard Bell Notebook Tamiri
Casper Notebook Tamiri
Sony Notebook Tamiri
Epson Yazıcı Tamiri
Canon Yazıcı Tamiri
Hp Yazıcı Tamiri

Ana Sayfa

https://www.dexbilisim.com
https://www.dexbilisim.com

Hakkımızda
Dex Bilişim ve Yazılım hizmetleri 2009 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kuruluş amacı müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, en kaliteli hizmeti en kısa zamanda ve en düşük maliyetle sunmaktır. Dex Bilişim kuruluşundan buyana gerek kurumsal gerekse bireysel kullanıcılarına teknik servis ve satış hizmeti vermektedir.

Dex Bilişim bünyesindeki deneyimli personel, uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin takdirlerini kazanmıştır. Sahip olduğu bu motivasyon ile pazar payını arttırıp sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Disiplinli ve Dürüstlük ilkesini benimseyen firmamız, çalışmaları sayesinde kısa zamanda büyümüş hemen, hemen Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet vermeye başlamıştır.

Hizmet Alanlarımızdan Bazıları:

Notebook Tamiri
Printer Tamiri
Tablet Tamiri
Veri Kurtarma
Antivirüs Satışı
Bilgisayar Bakım Anlaşması
LCD Monitör Tamiri
Projeksiyon Tamiri
Fotokopi Tamiri
Plotter Servisi

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir