Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Karasu Yemek ve Karasu Kebap

Sakarya’nın tatil beldelerinden olan Karasu’da hizmet veren İncilli Kebap;
Karasu Yemek
Karasu Pide
Karasu Kebap

çeşitleri konusunda profesyonel hizmet veren bir lokantadır. Web sitemiz üzerinden de sipariş verebilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

https://www.incillikebap.com.tr

https://www.incillikebap.com.tr
https://www.incillikebap.com.tr

 

 

Hakkımızda
Hakkımızda

Firmamiz 2002 yılından bugune kaliteli hizmet vermektedir.

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan SELAHATTİN ÖZKURT (“İNCİLLİKEBAP”) sorumlu değildir. İNCİLLİKEBAP, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

İNCİLLİKEBAP işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

İNCİLLİKEBAP, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe İNCİLLİKEBAP kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

İNCİLLİKEBAP , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi İNCİLLİKEBAP kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. İNCİLLİKEBAP, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve İNCİLLİKEBAP tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından İNCİLLİKEBAP hesabının gerek İNCİLLİKEBAP’yi gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya İNCİLLİKEBAP’nin ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde İNCİLLİKEBAP, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. İNCİLLİKEBAP’nin bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

İNCİLLİKEBAP, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

İncilii Mah Atatürk Bulvari NO :22 Karasu/SAKARYA

Kurumsal

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir